Predstavujeme - Vladimíra Šebová: Vlákna mágie

Vlákna mágie

Prednedávnom vo vydavateľstve CooBoo vyšla ďalšia časť série Piesne troch svetov od slovenskej autorky Vladimíry Šebovej. Tretia kniha má názov Vlákna mágie a je určená najmä mladším čitateľom.


Anotácia

Sedemnásťročná čarodejnica Agáta kúzli štrikovaním a háčkovaním. Doma ju obklopuje silná mágia, no v škole je pre bežných smrteľníkov sivou myškou. Keď stratí poslednú nádej zaľúbiť sa, rozhodne sa problémy s láskou vyriešiť zakázanými čarami. Mágia má však vlastné chodníčky a kúzlo lásky naberie nečakaný zvrat.

V snahe zistiť následky svojho kúzla začne Agáta pátrať na vlastnú päsť. Odkrýva nielen tajomstvá zdanlivo pokojného mesta a jeho obyvateľov, ale aj vlastnej rodiny. Čelí zlomyseľným vílam, starkej hovoriacemu krkavcovi, náročným prijímačkám na čarodejnícku akadémiu a snaží sa utajiť svoje magické schopnosti aj pred najlepšou kamarátkou.

Má nešťastie v meste na svedomí Agátino kúzlo alebo sa v uliciach skrýva iné nebezpečenstvo?


Ukážka z knihy

Pre zobrazenie ukážky vo formáte PDF kliknite na link: Ukážka z knihy Vladimíry Šebovej Vlákna mágie.


Podrobnosti o knihe

Vlákna mágie
Séria Piesne troch svetov, 3. kniha
Žáner: young adult fantasy
Autorka: Vladimíra Šebová
Vydavateľstvo: CooBoo
Rok vydania: 2024
Ilustrácie: Lenka Šimečková, Brian Terrero
Jazyk: slovenský
Počet strán: 376
Väzba: brožovaná
EAN: 9788056639764

Knihu Vlákna mágie si môžete kúpiť napríklad v Martinuse, pre podrobnosti kliknite na tento link


O autorke

Vladimíra Šebová je slovenská spisovateľka a autorka bestsellerovej série Insomnia, ktorá ovládla rebríčky najpredávanejších kníh na Slovensku a bola nominovaná na viaceré literárne ocenenia. Obľubu čitateľov si získala tiež vďaka fantasy príbehu o slovanskej bohyni Morene Dcéra zimy. Je presvedčená, že len jedna realita nikdy nie je dosť, a tak vytvára nové, či už vo svojich knihách plných fantasy svetov, alebo vo videohrách, do ktorých píše príbehy a scenáre. A živí sa tým! (Áno, je možné živiť sa tým, čo milujete.) Harryho Pottera prečítala viac ako dvadsaťkrát a v zime hrdo nosí svoj slizolinský šál. Nikdy neodmietne večer pri stolových hrách s kamošmi či oddych pri plejku. Je však rada, že verný parťák foxteriér Doby ju vždy nadšene vytiahne na prechádzku a každý deň ju učí trpezlivosti, takej nutnej pri nekonečnom ťukaní do klávesnice. A nech už by ste kedykoľvek nazreli do jej pracovne, zaručene ju tam nájdete so šálkou dobrej kávy. Vlaďka žije na juhozápade Francúzska obklopená zelenými vinicami a sladkými makrónkami.


Súvisiace linky

Predstavujeme – Vladimíra Šebová: Dcéra zimy

Recenzia – Vladimíra Šebová: Dcéra zimy

Predstavujeme – Vladimíra Šebová: Syn podsvetia


10. mája
Fandom SK - PR
Zdroj informácií