Predstavujeme - Vladimíra Šebová: Dcéra zimy

Dcéra zimy

Nový fantasy román slovenskej autorky Vladimíry Šebovej vychádza vo vydavateľtve CooBoo.


Anotácia

„Sú len dva spôsoby, ako sa stať nesmrteľnou – narodíš sa ako bohyňa alebo sa staneš príšerou. My sme to druhé.“

Večný život sa stal ich prekliatím. Keď všetkými obávaná Morena zachráni svoju sestru Vesnu pred popravou, prvý raz za celé veky má nádej na zlomenie kliatby. Na prahu dospelosti ich totiž uväznili vo svete živých. Morena sa stala nesmrteľnou a Vesna uviazla v beznádejnom kolobehu – vždy v najkratší deň roka umrie a následne sa znovuzrodí. A teraz, po dlhých stáročiach, konečne našli niekoho, kto im dokáže pomôcť. Kým postupne odhaľujú tajomstvo, ktoré sa skrýva za ich prekliatym osudom, musia čeliť nielen samotnému vládcovi podsvetia a bájnym príšerám, ale aj obyčajnej ľudskej zlobe a vlastnej minulosti. Podarí sa im zlomiť kliatbu alebo s nimi bohovia rozohrajú celkom inú hru?


Knihu Dcéra zimy si môžete predobjednať v Martinuse momentálne so zľavou až 15 %, pre podrobnosti kliknite na tento link


Podrobnosti o knihe

Dcéra zimy
Žáner: fantasy, romantika
Autorka: Vladimíra Šebová
Vydavateľstvo: CooBoo
Rok vydania: 2021
Jazyk: slovenský
Počet strán: 352
Väzba: brožovaná
EAN: 9788056623237


O autorke

Vladimíra Šebová je slovenská spisovateľka a autorka slovenskej bestsellerovej série Insomnia, ktorá ovládla rebríčky najpredávanejších kníh na Slovensku a bola nominovaná na viaceré literárne ocenenia. Je presvedčená, že len jedna realita nikdy nie je dosť, a tak vytvára nové, či už vo svojich knihách plných fantasy svetov, alebo vo videohrách, do ktorých píše príbehy a scenáre. A živí sa tým! (Áno, je možné živiť sa tým, čo milujete.) Harryho Pottera prečítala viac ako dvadsaťkrát a v zime hrdo nosí svoj slizolinský šál. Nikdy neodmietne večer pri stolových hrách s kamošmi či oddych pri plejku. Je však rada, že verný parťák foxteriér Doby ju vždy nadšene vytiahne na prechádzku do pražských uličiek a každý deň ju učí trpezlivosti, takej nutnej pri nekonečnom ťukaní do klávesnice. A nech už by ste kedykoľvek nazreli do jej pracovne, zaručene ju tam nájdete so šálkou dobrej kávy.


12. augusta 2021
Fandom SK - PR
Zdroj informácií