Ukážka z knihy Alexandry Pavelkovej Medzi nami

Medzi nami - obalka res

Fanúšikov science fiction a mestskej fantasy určite poteší poviedková zbierka Medzi nami. Najnovšia kniha z pera Alexandry Pavelkovej vychádza vo vydavateľstve Artis Omnis koncom apríla a my vám z nej na koštovku prinášame krátku ukážku.


Anotácia

Boli, sú a budú medzi nami. Niektorí preto, že tu boli skôr ako my. Niektorí sa tak narodili, iní sa nimi stali. Niektorí prišli ako predvoj nepriateľov, iní naopak, aby nás pred nepriateľmi chránili. Jedni k nám zablúdili, druhí prišli za obchodnými záležitosťami, ďalší sú na nás jednoducho zvedaví. A za niektorými sme sa vydali my. Anjeli, upíri, obyvatelia iných planét, iných svetov. V nás, obyčajných ľuďoch, odjakživa vzbudzovali nepokoj. Prinajmenšom v tých, ktorí o nich niečo tušia.

Alexandrú Pavelkovú fanúšikovia poznajú najmä jej epické fantasy príbehy, okrem nich však už viac ako dve desaťročia píše i kratšie a údernejšie poviedky žánru science fiction a urban fantasy. Výber z nich nájdete v tejto zbierke a pri ich čítaní možno prídete na to, že podaktorí hrdinovia sú vám povedomí. Obzrite sa, možno žijú medzi vami.

Ukážka z knihy

Knihu Medzi nami si môžete objednať v Martinuse v predpredaji so zľavou 15 %, v prípade záujmu kliknite na tento link


Podrobnosti o knihe

Medzi nami
Poviedková zbierka
Autor: Alexandra Pavelková
Žáner: science fiction, urban fantasy
Vydavateľstvo: Artis Omnis
Rok vydania: 2016
Väzba: pevná
Jazyk: slovenský
Počet strán: 176
ISBN: 9788089718665


Súvisiaci link:

Pozvánka: Červenák a Pavelková budú krstiť na SlavCone


19. apríla 2016
Fandom SK - PR