Svet na tvoj obraz 2015: Hlasovanie o víťazovi

Súťaž Svet na tvoj obraz

Štvrtý ročník súťaže Svet na tvoj obraz 2015 pre amatérskych výtvarníkov sme vyhlásili v septembri minulého roku. Teraz, po mesiacoch prijímania, vyhodnocovania a zverejňovania súťažných prác, prišiel čas konečne hlasovať o víťazovi súťaže. A to už je úloha pre vás – našich čitateľov a priaznivcov.


Od vyhlásenia súťaže prišlo do redakcie množstvo príspevkov. Po vyradení tých, ktoré nesplnili súťažné podmienky, do súťaže postúpilo týchto 30 zaujímavých prác. Všetky boli na našom portáli predstavované v priebehu uplynulých týždňov. Pre pripomenutie – všetky sa dajú nájsť pod linkou Svet na tvoj obraz 2015.

Súťažilo sa v kategóriách:

1. Science fiction

2. Fantasy

3. Komiks

Vy, naši čitatelia, teraz rozhodnete o víťazovi jednotlivých kategórií a o absolútnom víťazovi, ktorý v celkovom hodnotení získa najvyšší počet hlasov.

Systém hlasovania

Každý hlasujúci musí označiť štyri súťažné súťažné práce (hlasuje sa za obrázok, nie za autora), avšak POZOR, pri hlasovaní záleží na poradí. To znamená, že zo štyroch obrázkov, ktoré vyberiete, PRVÝ, za ktorý kliknete, dostane najviac bodov (4) a ŠTVRTÝ najmenej (1). Body, ktoré ste svojmu favoritovi priradili, sa vám ukážu hneď po zakliknutí príslušného obrázku. Ostatným prácam, ktoré neoznačíte, zostane 0 bodov, ale nevadí, možno sa zapáčia inému čitateľovi. Hlasovať môžete do 31. januára 2016.

Pri hlasovaní nezáleží na tom, do akej kategórie je súťažná práca zaradená. Preto hlasujte len za to, čo sa vám naozaj páči. Po ukončení hlasovania rozhodne počet bodov o víťazoch jednotlivých kategórií. Ten, kto získa úplne najvyšší počet bodov, sa zároveň stane absolútnym víťazom súťaže za rok 2015.

Víťazov jednotlivých kategórií a absolútneho víťaza súťaže Svet na tvoj obraz 2015 vyhlásime 4. februára 2016.

Víťazi dostanú odmeny, ktoré do súťaže poskytli vydavateľstvá Artis Omnis, Hydra, Vydavateľstvo spolku slovenských spisovateľov, Fantom Print, a redakcia denníka Fandom SK. Tak isto si odmenu od redakcie denníka Fandom SK vyslúži jeden vyžrebovaný hlasujúci.

Oprášte si teda spomienky, tí zábudlivejší ešte môžu preletieť jednotlivé súťažné práce, a pristúpte k hlasovaniu o víťazovi súťaže Svet na tvoj obraz 2015.

Nezabudnite – tu za svoj hlas dostanete viac než sľuby!


Hlasovací formulár

Súťaž je k 1. 2. 2016 uzavretá, po uzávierke sa už hlasovací formulár nezobrazí. Výsledky oznámime 4. 2. 2016.


Ďalšie kolo súťaže Svet na tvoj obraz 2016 bude vyhlásené v septembri tohto roku. Veríme, že aj v roku 2016 sa stretneme so zaujímavými autormi a ich obrazmi, veď talentov máme na Slovensku viac ako dosť.

Ďakujeme zatiaľ našim čitateľom a súťažiacim prajeme veľa úspechov!


12. januára 2016
Fandom SK