Predstavujeme - Jennifer Donnellyová: Nevlastná sestra

Nevlastná sestra

Koncom marca zavíta na pulty kníhkupectiev nevšedná fanasy z vydavateľstva CooBoo – provokatívny príbeh o Popoluške naopak s názvom Nevlastná sestra, ktorého autorkou je americká spisovateľka Jennifer Donnellyová.


Anotácia

Je nebezpečné zísť z cesty, no oveľa nebezpečnejšie je neurobiť to.

Isabelle mohla byť navždy šťastná – princovu lásku mala na dosah ruky. Lenže ona nie je tá krásavica, ktorá na plese stratila črievičku. Je škaredá nevlastná sestra, ktorá si odsekla prsty na nohe, aby jej do topánky vošla. Keď princ odhalí podvod, s hanbou ju vyženie.

Tam, kde sa končí príbeh Popolušky, začína sa príbeh nevlastnej sestry. Isabelle sa nevzdáva. Nechce skloniť hlavu pred svetom ceniacim si iba krásu. Rozhodne sa ukázať, že je v nej oveľa viac, než si všetci myslia. Musí čeliť vlastným démonom, zmeniť svoj osud a možno dokonca predefinovať samotnú predstavu o kráse.

Každý má právo dostať šancu. No môže škaredé dievča žiť šťastne až do smrti?

Knihu Nevlastná sestra si môžete predobjednať v Martinuse momentálne so zľavou až 15 %, pre podrobnosti kliknite na tento link


Podrobnosti o knihe

Nevlastná sestra (orig.: Stepsister)
Žáner: fantasy, pre mládež
Autor: Jennifer Donnellyová
Vydavateľstvo: CooBoo
Rok vydania: 2021
Jazyk: slovenský
Počet strán: 312
Väzba: pevná
ISBN: 9788056621295


O autorke

Jennifer Donnellyová vyrástla v štáte New York, v okresoch Lewis a Westchester. Navštevovala univerzitu v Rochesteri, kde vyštudovala anglickú literatúru a európske dejiny. Žije v Hudson Valley v štáte New York s manželom, dcérou a dvoma záchranárskymi psami. Donnellyová píše knihy pre deti a mládež, jedným z jej najznámejších titulov je Kráska a zviera: Začarovaná v knihe, ktorá je prerozprávaním klasického rozprávkového príbehu.


13. marca
Fandom SK - PR
Zdroj informácií