Pozvánka: VIECC Vienna Comic Con pohostí hviezdy z komiksov a filmov

Steven Seagal
Sean Astin
Alex Kingston
Jack Dylan Grazer

Návštevníci 5. ročníka VIECC Vienna Comic Con sa budú môcť stretnúť so Stevenom Seagalom, Seanom Astinom a ďalšími hviezdami. Medzi nimi napríklad aj s Ulrichom Schröderom, ktorý oživil kreslenú legendu – Káčera Donalda.


Dni 23. a 24. november sú už zapísané v kalendároch všetkých komiksových fanúšikov. Avšak 5. ročník „VIECC Vienna Comic Con“ na výstavisku Messe Wien nebude lákadlom iba pre fanúšikov herného a komiksového sveta. Svoju účasť na podujatí a následne i autogramiáde potvrdili tieto veľké hviezdy!


Steven Seagal

Piaty ročník Comic Conu vo Viedni poctí svojou návštevou naozaj jedinečný hosť, ktorý si zahral vo viac než v 40 filmoch, skutočný akčný hrdina a bojovník na strane dobra, Steven Seagal. Fanúšikovia zo všetkých vekových skupín budú mať jedinečnú možnosť žijúcu legendu a majstra bojových umení stretnúť, potriasť mu rukou, odfotiť sa a získať autogram. Steven Seagal ukázal vo filmoch ako Nico: Viac než zákon, Muž so znakom smrti, Ťažko ho zabiť či Prepadnutie v Pacifiku svoje schopnosti a majstrovstvo, ktoré hrané rozhodne nebolo. Čierny pás v aikido je toho jasným dôkazom.


Medzinárodné hviezdy

Seagal však nebude jediná hviezda, ktorá v štvrtý novembrový víkend zavíta do Viedne. Návštevníci budú môcť stretnúť Seana Astina, známeho ako Sama z filmovej trilógie Pán prsteňov či kultového seriálu Stranger Things. Zahviezdi aj šarmantná Alex Kingston, ktorá hrala doktorku Elisabeth Cordayovú v seriáli Pohotovosť a fanúšikovia fantastiky ju môžu poznať z kultovky Doctor Who či Arrow.

Chýbať nebude ani Jack Dylan Grazer, ktorý v horore To, inšpirovanom knihou Stephena Kinga, bojoval proti najslávnejšiemu filmovému klaunovi všetkých čias – Pennywisemu a kvôli ktorému prišiel do školskej jedálne samotný Superman. Fanúšikov seriálov z dielne DC poteší možnosť stretnutia s Chrisom Kleinom, ktorý stvárnil rolu tajomného záporáka v ostatnej sérii seriálu Flash, no zahral si aj v preslávenej komédii Prci, prci, prcičky.

Tých najzarytejších fanúšikov komiksov zdvihne zo stoličiek meno Frank Miller, ktorý sa radí medzi titanov a absolútne legendy popkultúry a stojí za titulmi ako Daredevil, Sin City, 300, Ronin či Návrat temného rytiera.

Zoznam hviezd je oveľa, oveľa dlhší a okrem spomínaných legiend sa návštevníci môžu tešiť aj na Holly Golightly, Markusa „Mawila“ Witzela alebo na Ulricha Schrödera, ktorý oživil kreslenú legendu a generáciami milovanú postavičku Káčera Donalda.


Cosplay

Ani tento rok nebudú chýbať hviezdy Cosplay. Headlinerom ročníka bude cosplayerka a influencerka Anissa Cosplay, známa kostýmami z NieR: Automata alebo The Witcher. Jej videá na Youtube a streamy na Twitch z nej spravili najslávnejšiu influencerku v nemecky hovoriacich krajinách a jej sláva sa postupne šíri ďalej. So svojimi kúskami sa prichádza fanúšikom pochváliť priamo na Vienna Comic Con.


Dôležité

Cosplay dostáva v rámci VIECC svoje vlastné miesto. Na najlepších cosplayerov tu čaká obrovská príležitosť uspieť v súťaži v Cosplay, odniesť si výhru 7 000 eur a letenku na celosvetové finále v Cosplay v Chicagu, kde si ten najlepší z najlepších bude mať možnosť porovnať svoje schopnosti a zručnosti s ostatnými šampiónmi ReedPop Global Championships z celého sveta.

Viac info na stránke VIECC Vienna Comic Con.


Zdroj a foto: PRestíž


10. októbra 2019
Fandom SK - PR