Objednajte si zážitok so svojou obľúbenou hviezdou na Comic-Cone Prague 2020

Comic-Con Prague_eshop

Festival popkultúry Comic-Con Prague spustil v e-shope predaj fotiek a podpisov hviezd. Ponúka tak unikátnu možnosť získať vzácne podpisy hercov a herečiek. Navyše sa na mieste budú zadarmo podpisovať aj komiksoví tvorcovia, spisovatelia a ďalšie známe osobnosti. Historicky prvý Comic-Con Prague prebehne v termíne 7. – 9. februára 2020 v pražskom O₂ univerze.

„Aktívni mladí ľudia si najviac cenia zážitky a skúsenosti, keď máte zážitky, máte aj skvelé spomienky. Vychádzame tomuto trendu v ústrety a na Comic-Con Prague privedieme plejádu zahraničných hostí, s ktorými sa môžu ich fanúšikovia stretnúť, odfotiť alebo získať ich podpis. Cena za účasť takých osobností najmä z radov hercov je často porovnateľná s nákladmi na vystúpenie speváka alebo hudobnej skupiny a financovanie ich návštevy z predaja spoločných fotografií s fanúšikmi a podpisov je na západe úplne bežné a tamojší fanúšikovia sú na to zvyknutí,“ uvádza Pavel Renčín, marketingový riaditeľ Active Radio, ktorej produkčná divízia NoLimits akciu spoluorganizuje.


Ako to funguje?

Vstupenku na Comic-Con Prague si záujemca kúpi prostredníctvom siete Ticketmaster. V jej cene je zahrnutý nabitý program v 15 sálach a pódiách, vrátane všetkých besied s hosťami. „K vstupenke na festival si fanúšik môže ešte dokúpiť jedinečný zážitok s obľúbenou hviezdou prostredníctvom e-shopu Comic-Con Prague. Podľa harmonogramu účasti klientov si zvolí deň a či má záujem o spoločnú fotku, podpis alebo podpísanú štúdiovú fotku. V januári si potom ešte podľa upresneného programu vyberie konkrétny čas, v ktorom potom príde do vyhradeného priestoru, aby získal nielen fotografiu či podpis do zbierky, ale aj zážitok so svojím obľúbencom,“ vysvetľuje Václav Pravda, programový riaditeľ festivalu. Ceny fotografií a autogramov sa pohybujú od 190 Kč v závislosti na vybranej hviezde. Z radov hercov svoju účasť už potvrdili napríklad Ron Perlman, Brandon Routh, Ian McElhinney, Casper Van Dien, Anne Schaffer, David Nykl či Predrag Bjelac, z komiksových tvorcov potom napríklad Marco Turini, Alvaro Martinez, Brian Azzarello, Petr Kopl alebo Jonáš Ledecký.

Festival Comic-Con Prague organizujú prvýkrát v ČR spoločnosti Active Radio a.s. a Comic-Con Prague s.r.o. (založená usporiadateľmi Festivalu fantazie) v spolupráci s rádiom Evropa 2.

Hlavní herci a herečky, ktorí už potvrdili účasť na Comic-Con Prague 2020:

Ron Perlman: Kráska a zviera, Hellboy, Hellboy 2: Zlatá armáda, Blade II, Star Trek: Nemesis, Zákon gangu, Pacific Rim, viac na stránke conu.

Brandon Routh: Superman sa vracia, Legends of Tomorrow, The Flash, Arrow, Chuck, viac na stránke conu.

Ian McElhinney: Hra o trůny, Krypton, Hornblower, Rogue One: Star Wars Story, viac na stránke conu.

Casper Van Dien: Hviezdna pechota, Hviezdna pechota 3: Skrytý nepriateľ, Tarzan a Stratené mesto, Ospalá diera, Alita: Battle Angel, viac na stránke conu. Casper Van Dien zdraví a pozýva na Comic-Con Prague.

David Nykl: Hviezdna brána: Atlantis, Arrow, Supernatural, Heuréka – mesto divov, Bez vědomí, viac na stránke conu.

Predrag Bjelac: Harry Potter a Ohnivá čaša, Letopisy Narnie: Princ Kaspian, Gangster Ka, Rapl, Cirkus Bukowsky, viac na stránke conu.

Anna Schaffer: Harry Potter a Princ dvojí krve, Harry Potter a Relikvie smrti, Zaklínač, Hollyoaks, viac na stránke conu.


Novinky a aktuality o akcii môžete sledovať na webe a sociálnych sieťach, kam budú postupne pridávané nové, podrobnejšie informácie:

Stránka Comic-Con Prague

Facebookovská stránka Comic-Con Prague

Instagram Comic-Con Prague


Comic-Con

Festival Comic-Con sa teší obľúbenosti po celom svete a má za sebou dlhú históriu. Prvý ročník sa konal v USA už v roku 1970 a počas rokov sa rozrástol na akciu s širokým rozsahom populárnej kultúry. Comic-Con Prague je svetom splnených snov najmä pre fanúšikov sci-fi, fantasy a hororu. V Českej republike sa prvýkrát predstaví na jednej akcii množstvo hercov, komiksových výtvarníkov a ďalších umelcov.

Comic-Con Prague prináša veľa doteraz nevídaných noviniek a programových špecialít vďaka rozsiahlej spolupráci skúsených fanúšikovských skupín, popredných odborníkov a hviezdnych hostí spoločne s dosiaľ nebývalým počtom zapojených firiem.


Zdroj: Activegroup.cz


Súvisiaci link

Pozvánka: Legendárny Comic-Con po prvý raz mieri do Prahy


30. decembra 2019
Fandom SK - PR