Predstavujeme: Xiran Jay Zhao: Železná vdova

Železná vdova

Novinka z vydavateľstva SLOVART určite poteší fanúšikov mecha a young adult fantastiky. Na scénu prichádza Železná vdova.


Anotácia

Chlapci z Chu-sie snívajú o tom, že sa raz stanú pilotmi kukiel, obrovských robotov, ktoré sa dokážu transformovať a bojovať proti votrelcom z vesmíru, číhajúcim v temnote za Veľkým čínskym múrom. Na to však potrebujú spojiť sily s dievčaťom a zdá sa, že nikoho netrápi, že pilotka-konkubína takmer vždy príde pri mentálnom spojení so svojím partnerom o život.

Osemnásťročná Ce-tchien túži zabiť špičkového pilota zodpovedného za smrť jej sestry, a tak sa dobrovoľne prihlási na túto nevďačnú pozíciu. Šanca pomstiť sa naskytne skôr, než by čakala, a jej sa dokonca podarí vyjsť z kokpitu kukly bez škrabanca a za sebou zanechať len spúšť. Vyslúži si tým prezývku železná vdova a zaradí sa k vzácnemu a obávanému druhu pilotiek, ktoré sa mocní snažia umlčať. Ce-tchien pridelia k najkontrover­znejšiemu pilotovi ríše, odsúdenému vrahovi. Ten má za úlohu skrotiť jej znepokojujúcu, a predsa neoceniteľnú mentálnu silu. No keď už raz Ce-tchien ochutnala moc, len tak ľahko necúvne. Využije každú možnosť, čo jej ponúkajú novonadobudnuté schopnosti a neblahá povesť, aby v krutom svete a boji proti desivým monštrám prežila.

Knihu Železná vdova si môžete kúpiť v Martinuse momentálne so zľavou až 14 % (zľava platí do 17. 3. 2023), pre podrobnosti kliknite na tento link

E-knihu Železná vdova si môžete okamžite stiahnuť v Martinuse, pre podrobnosti kliknite na tento link


Ukážka z knihy

Ukážka na stiahnutie alebo listovanie


Podrobnosti o knihe

Železná vdova (orig.: Iron Widow)
1. diel série
Autor: Xiran Jay Zhao
Vydavateľstvo: Slovart
Rok vydania: 2023
Preklad: Katarína Kvoriaková
Počet strán: 392
Väzba: brožovaná
ISBN: 9788055657776


11. marca
Fandom SK - PR
Zdroj informácií