Predstavujeme: Veľký sprievodca svetom postáv DC Comics

Veľký sprievodca svetom postáv DC Comics

Svet hrdinov, ktorí sa z komiksových knižiek dostali aj do sveta filmov a seriálov, je naozaj spletitý. Postavy poskytujú tvorcom široký priestor na rozvíjanie ďalších príbehov a možno aj preto je svet DC Comics taký obľúbený u detí aj dospelých. Vydavateľstvo SLOVART prináša dve nové encyklopédie o superhrdinoch pre všetky vekové kategórie. Prvú z nich, DC Comics: Absolútne všetko, čo chcete vedieť, sme vám predstavili minulý týždeň. Dnes prišla na rad druhá – Veľký sprievodca svetom postáv DC Comics.

Je to publikácia, v ktorej sú jednotlivé postavy encyklopedicky zoradené podľa abecedy. Na každej strane odhaľuje tajomstvá zvláštnych schopností superhrdinov a odpovedá na najzložitejšie otázky, ktoré môžu napadnúť každému fanúšikovi.

Okrem opisu hrdinov a ich histórie prinášajú obidve encyklopédie aj rôzne informácie, o ktorých mnohí možno nevedeli. Zároveň sú plné kresieb od renomovaných ilustrátorov DC Comics a zaujmú nielen detských, ale aj dospelých fanúšikov komiksových svetov. Aj túto knihu preložil do slovenčiny komiksový nadšenec Marek Barányi, s ktorého recenziami komiksov ste sa v minulosti stretávali aj na na stránkach Fandom.sk.


Anotácia

Je Superman najsilnejší superhrdina? Odkiaľ pochádza Wonder Woman? Kto je najrýchlejší muž na svete? Kto sú Batmanovi spojenci?

Táto ilustrovaná encyklopédia zostavená DC expertmi obsahuje viac ako 200 neuveriteľných postáv a superhrdinských tímov vrátane Batmana, Harley Quinn, Ligy spravodlivosti a ďalších.

Vesmír DC Comics prešiel znovuzrodením, navždy sa zmenil a s ním aj jeho postavy. V knihe Fantastický svet DC Comics: Encyklopédia postáv nájdete najaktuálnejšie príbehy jednotlivých hrdinov i obrázky z komiksov. Navyše sa dozviete všetko dôležité o postavách a ich superschopnostiach.

Tak sa ponorte do sveta komiksových hrdinov!

Knihu Veľký sprievodca svetom postáv DC Comics si môžete kúpiť v Martinuse, pre podrobnosti kliknite na tento link


Podrobnosti i knihe

Veľký sprievodca svetom postáv DC Comics (orig.: DC Comics: The Ultimate Character Guide)
Autor: Melanie Scott
Vydavateľstvo: Slovart
Rok vydania: 2020
Jazyk: slovenský
Preklad: Marek Baranyi
Počet strán: 2016
Väzba: pevná
EAN: 9788055642956


Súvisiaci link

Predstavujeme – DC Comics: Absolútne všetko, čo chcete vedieť


22. januára 2021
Fandom SK - PR
Zdroj informácií