Predstavujeme – Natali Fox: Katja – Magické relikvie I.

Katja - Magické relikvie

Slovenská autorka Natali Fox prichádza v poradí s treťou knihou svojej fantasy série Katja s podnázvom Magické relikvie I. (zväzok prvý). Pre veľký rozsah tretej knihy autorka rozdelila príbeh do dvoch zväzkov a ako sama avizuje, druhý by mal vyjsť ešte tento rok na jeseň. A o čom je ďalšie pokračovanie?


Anotácia

Ariina moc rastie a zdá sa, že jej cieľom nie je iba uzurpovanie si moci v Aluvérii a Trésii. Kam sa jej oči teraz upierajú a čo všetko ešte chystá v honbe za absolútnou mocou?

Katja a Argos čelia novému problému – ako naložiť so znepokojivými informáciami, ktoré sa o sebe dozvedeli, a kam by mali smerovať ich ďalšie kroky? Obaja pocítia silu prastarej mágie, ktorá im bude predkladať nejednu ťažkú úlohu za druhou. Sila mágie bude skúšať ich morálku aj húževnatosť a za svoje rozhodnutia si ponesú následky. Na ich pleciach tak nemilosrdne leží osud mnohých ľudí, no uvedomujú si, že všetkých zachrániť nedokážu. Karty zamiešajú noví hrdinovia, ktorí vstúpia do hry, hoci si nikto nemôže byť istý, na čej strane naozaj stoja.

Katjina aj Argosova cesta plná dobrodružstiev, bojov o život, ťažkých rozhodnutí, ale aj skutočnej lásky a obetavých činov pokračuje v prvom zväzku tretej knihy s názvom Magické relikvie I.


Ukážka z knihy

Vtom pocítila úder do chrbta, až jej v ňom zapraskalo, a ona klesla na kolená. Vytryskla v nej bolesť a vyrazilo jej dych. Klesla na štyri a prekotúľala sa na chrbát, v márnej snahe lapala po vzduchu. Nad ňou sa skláňal jeden z pavlkov a zadíval sa jej do očí, akoby si vychutnával skutočnosť, že Katjin život teraz závisel iba od jeho vôle. Mal ju na lopatkách a v rukách zvieral oblý drevený kyjak. Keby jej telo nebolo také odolné a pružné, okamžite by ju ním rozdrvil.

„Tu si skončila, čarodejnica,“ zavrčal.


Katja – Magické relikvie I.
Séria Katja, 3. kniha
Žáner: fantasy
Autorka: Natali Fox
Vydavateľstvo: Natali Fox
Rok vydania: 2024
Väzba: brožovaná
Počet strán: 400
ISBN: 9788057054719


Knihu Katja – Magické relikvie I. si môžete kúpiť napríklad v Martinuse, pre podrobnosti kliknite na tento link

E-knihu Katja – Magické relikvie I. si môžete okamžite stiahnuť v Martinuse, pre podrobnosti kliknite na tento link


O autorke

Rodáčka zo Žabokriek nad Nitrou píše od útleho detstva. Venuje sa aj tvorbe dekorácií z dreva a prácam v záhrade. Inšpiráciu hľadá v prírode a v hudbe, miluje cestovanie a rekreačné jazdenie na motorke spolu s manželom. So svojou rodinou žije neďaleko Senca. Knihou Katja – Prebudená mágia debutovala v roku 2022, v roku 2023 vyšlo pokračovanie Katja – Zrodení z mágie.


Súvisiace linky

Články o knihách zo série Katja od Natali Fox na Fandom.sk


5. apríla
Fandom SK - PR
Zdroj informácií