Predstavujeme – Majka Danihelová: V znamení nefritu

V znamení nefritu

Tretia časť fantasy série Kronika strateného impéria od slovenskej autorky Majky Danihelovej je už na pultoch kníhkupectiev a má názov V znamení nefritu.


Anotácia

Po tragických udalostiach v Ametystovom lese Meggie túži odísť domov. Na to, aby sa mohla vrátiť, musí nadviazať nevýhodnú spoluprácu a vypátrať mocný artefakt. Stopy ju zavedú do tajomstvami opradeného Mesta hrdlorezov. Na prvý pohľad jednoduchá úloha sa stane takmer nesplniteľnou a Meggie zisťuje, že osud je nevyspytateľnejší, ako si myslela. Jej ubolené srdce vystavuje náročným skúškam a dáva jej čoraz viac dôvodov na to, aby pretrvala v Spoločenstve národov a bojovala za seba i za svojich blízkych.

Lia sa musí vyrovnať s tým, že jej normálny život sa skončil. Neprišla iba o pôsobenie Lampáša či o najlepšiu priateľku, ale aj o svoje poslanie. Spolu s Torim hľadajú spôsob, ako napraviť chyby minulosti a ako pomôcť budúcemu kráľovi Ametystového lesa nadviazať spoluprácu s národom, ktorý už raz zradili. Les zostal zraniteľný a bez ochrany, čo môže mať katastrofálne následky pre prírodné spoločenstvo aj pre dva svety, ktoré sú prepojené viac, ako sa na prvý pohľad zdá.

Začítajte sa do tretej časti série Kronika strateného impéria plnej mágie, lásky, intríg a tajomstiev dvoch svetov.


Knihu V znamení nefritu si môžete kúpiť napríklad v Martinuse momentálne so zľavou 14 % (platí do 29. 5. 2024), pre podrobnosti kliknite na tento link


V znamení nefritu
Séria Kronika strateného impéria, 3. kniha
Žáner: fantasy, romantika
Autorka: Majka Danihelová
Vydavateľtvo: Venupress
Rok vydania: 2024
Jazyk: slovenský
Počet strán: 336
Väzba: pevná
ISBN: 9788069085008


O autorke

Majka Danihelová vyštudovala hotelovú akadémiu a po nej sa dala zlákať vďaka láske ku knihám a k písaniu na štúdium editorstva a vydavateľskej praxe. Momentálne pracuje ako externá redaktorka vo viacerých vydavateľstvách a v roku 2018 debutovala knihou V znamení ametystu zo série Kronika strateného impéria, ktorá vyšla vo vydavateľstve CooBoo.

Pri písaní sa neustále riadi mottom: „Píš také príbehy, aké si chceš sám prečítať.“

Napriek tomu, že trávi veľa času vo vlastnom svete, sa rada popritom uvoľní pri dobrej knižke. Venuje sa taktiež blogovaniu, foteniu či behaniu a príležitostne experimentovaniu v kuchyni.


24. mája
Fandom SK - PR
Zdroj informácií