Radhostov meč na Istrocone!

Pozvánka na krst knihy

Pozvánka na krst Radhostov meč

Už vám chýba černokňažník Rogan a jeho verný… nazvime ho „vlk“ Goryvlad? Cez víkend sa počas festivalu Istrocon v bratislavskom Istropolise dočkáte krstu slovenského vydania jeho dobrodružstiev z pera Juraja Červenáka. Nezabudnite: Juraj Červenák a Radhostov meč 18. septembra o 15:00 hod. v Istropolise!


Anotácia

Rogan sa vrátil z kniežatstva mŕtvych, aby v svete smrteľníkov bojoval s besmi a temnými mocnosťami. Ako potomok černokňažníkov z Kančej hory však najprv musí vytrhnúť posvätný Krvavý oheň z pazúrov zlovoľných Belbohových prisluhovačov. To sa mu nepodarí bez rodového dedičstva, meča vojnového boha Radhosta. Pátranie po prastarej zbrani ho zavedie ďaleko na západ, kde kmeň Čechov ohrozujú Lučania pod vedením démonického kniežaťa Vlastislava. Černokňažník a jeho druhovia, vedma Mirena a vodca záhrobnej svorky Goryvlad, musia čeliť nielen vlastným nepriateľom, ale pripletú sa aj do vojny, ktorá otrasie stolcom přemyslovských kniežat.

Juraj Červenák v druhej knihe cyklu Černokňažník ďalej rozvíja motívy z románu Vládca vlkov a opäť berie čitateľov na dobrodružnú cestu svetom slovanských hrdinov, bohov a démonov.


Juraj Červenák: RADHOSTOV MEČ

Druhá kniha trilógie ČERNOKŇAŽNÍK

Zdieľať Fantázia na Facebooku
15. septembra 2010
Fantázia OnLine