Predstavujeme – Monika Jakubeczová: Galaktické vedomie - kniha nádeje

Galakticke vedomie

Monika Jakubeczová patrí medzi známe slovenské spisovateľky v oblasti anjelskej a ezoterickej literatúry. Jej ostatná kniha Kozmická láska bola veľmi úspešná a svojou novinkou Galaktické vedomie: Kniha nádeje práve na ňu nadväzuje.


Anotácia

Hlavným odkazom románu Galaktické vedomie je ukázať reálny život ľudí, ktorí žijú svoju multidimenzionalitu v 3D prostredí. Príbeh hlavnej hrdinky, ktorej sa zrúti celý svet a postupne prechádza obrovskou transformáciou duše je vsadený do obdobia celosvetovej pandémie. V procese osobného vzostupu jej pomáhajú ľudia, ktorí jej postupne prichádzajú do cesty a svojím vzorom ukazujú smer, kadiaľ kráčať k šťastnému a naplnenému životu. Prostredníctvom reálnych životov ľudí žijúcich na Slovensku v rokoch 2020 a 2021, v čase vzostupu planéty Zem, môže čitateľ vidieť nielen to, ako sa žije s 5D vedomím, ale nepriamo prijímať i cenné rady a postupy pre osobné prebudenie do svojho multidimenzio­nálneho vedomia. Galaktické vedomie nadväzuje na román Kozmická Láska, hoci nie je jeho priamym pokračovaním. Oslovuje široké spektrum duchovných čitateľov, ktorí sa okrem iného zaujímajú aj o vlastný kozmický pôvod. Autorka bestsellerov anjelských kníh, ktorej sa pred rokmi otvorili vlastné galaktické spomienky, votkala do príbehu aj svoje vlastné skúsenosti, zasvätenia a zážitky z vyšších sfér.


Ukážka z knihy

Vypočujte si ukážku z knihy, ktorú číta Dado Nagy


Podrobnosti o knihe

Galaktické vedomie – kniha nádeje
Žáner: ezoterika, magický realizmus, romantika
Autor: Monika Jakubeczová
Vydavateľstvo: Ajna
Rok vydania: 2022
Väzba: pevná
Počet strán: 424
ISBN: 9788055183336

Knihu Galaktické vedomie – kniha nádeje si môžete kúpiť napríklad v Martinuse, pre podrobnosti kliknite na tento link


O autorke

Monika Jakubeczová žije na južnom Slovensku, vyštudovala chemicko-technologickú fakultu v Bratislave. Po narodení syna sa už do laboratórií nevrátila, niekoľko rokov pracovala ako obchodníčka vo finančnej oblasti. Neskôr riaditeľskú pozíciu v banke vymenila za podnikateľský život. Realizovala internetové obchody, vydala desať meditačných cédečiek a dodnes radí podnikateľom, ako byť úspešný na internete. Je autorkou autobiografickej knihy Prebudili ma anjeli (Ikar 2013) a románu s duchovnou tematikou Kozmická Láska (Ikar 2019). V súčasnosti podniká, koučuje, záujemcom pomáha terapiami, odovzdáva odkazy anjelov a organizuje rôzne meditačné stretnutia, pričom si dokázala udržať zdravú rovnováhu medzi duchovným a materiálnym životom.


15. mája
Fandom SK - PR
Zdroj informácií