Predstavujeme - Maggie Stiefvater: Pán Nemožný

Pán Nemožný

Koncom marca vychádza druhá časť Snovej trilógie od Maggie Stiefvater, v ktorej obľúbení hrdinovia testujú hranice svojich nezvyčajných schopností.


Anotácia

Zdroj snovej energie je zablokovaný. Vyčerpaný. Oslabený. Čo sa stane, ak úplne zmizne, so snívajúcimi a s tými, ktorí sú od nich závislí? Ronan Lynch nečaká so založenými rukami. Je pripravený riskovať všetko, aby zachránil snívačov aj vysnívaných, aj keby ho to malo zaviesť ďaleko od rodiny a chlapca, ktorého miluje. Jordan Hennessy vie, že ak sny zlyhajú, neprežije. Bezhlavo sa vrhne do temného podsvetia, aby našla to, čo ju udrží pri živote. Carmen Farooq-Laneová sa bojí snívačov – len preto súhlasila, že ich bude loviť. No čím je im bližšie, tým má v duši väčší zmätok… Skutočne ohrozuje snívanie svet alebo je to práve likvidácia snívačov, ktorá môže všetko zničiť?

Knihu Pán Nemožný si môžete kúpiť napríklad v Martinuse momentálne so zľavou až 18 %, pre podrobnosti kliknite na tento link


Podrobnosti o knihe

Pán Nemožný (orig.: Mister Impossible)
Žáner: fantasy, young adult
Séria Snová trilógia, 2. časť
Autorka: Maggie Stiefvater
Vydavateľstvo: SLOVART
Rok vydania: 2022
Jazyk: slovenský
Preklad: Gabika Patkolová
Počet strán: 320
Väzba: mäkká
EAN 9788055653457


O autorke

Maggie Stiefvater je jedna z najtalentova­nejších amerických autoriek YA literatúry. Jej trilógia kníh – Shiver, Linger, Forever, ako aj trilógia Havraní Cyklus, z ktorého je kniha Havraní Kráľ (SLOVART 2018) práve novinkou v slovenskom preklade, sa zaradili ako #1 New York Times bestseller. Jej ďalšia kniha The Scorpio Races získala cenu Notable Children’s Books a cenu Michaela L Printza od Americkej Asociácie Knižníc. Momentálne žije vo Virgínii s manželom a dvoma synmi.

Súvisiace linky

Audiorecenzia – Maggie Stiefvater: Skrotenie jastraba

Predstavujeme – Maggie Stiefvater: Skrotenie jastraba


28. marca 2022
Fandom SK - PR
Zdroj informácií