Predstavujeme: Legendárny animovaný seriál Bol raz jeden život vychádza ako komiks

Bol raz jeden zivot_srdce_obalka
Bol raz jeden zivot_srdce_strana01
Bol raz jeden zivot_srdce_strana02
Bol raz jeden zivot_srdce_strana03

Pre mnohých je symbolom detstva. Francúzsky animovaný seriál Bol raz jeden život si pamätáme mnohí z nás a radi spomíname na dobrodružstvá milých hrdinov Maestra, Hema, Globínky a ichP priateľov v hlbinách ľudského tela. Teraz si ich príbehy môžu deti aj ich rodičia prečítať aj v nádherne spracovanej komiksovej podobe, ktorá vychádza vo vydavateľstve Fragment.


„Tak ako hádam každé dieťa, vrátane tých mojich, som ten seriál milovala. Zabavil ma a ešte aj veľa nového naučil. A na úvodnú pesničku asi nikto z nás nezabudne,“ hovorí za všetkých fanúšikov legendárneho seriálu redaktorka vydavateľského domu Albatros Media Slovakia Tatiana Floreková. „Preto som po komikse s obľúbenými postavičkami a príbehmi siahla hneď, ako bol v ponuke. Som rada, že ho vydávame v slovenčine a že rodičia môžu vziať deťom seriál v knižnom vydaní, kamkoľvek s nimi pôjdu.“

Nadčasový seriál, ktorý bavil rovnako deti aj dospelých, lákavou a jednoduchou formou vysvetľuje inak zložité procesy v ľudskom tele. Prvá zo série kníh sa venuje ľudskému srdcu a opisuje, ako funguje tento najdokonalejší stroj na svete. Spolu s hrdinami knihy sa môžete poprechádzať riečiskom ciev, žíl a tepien, ktoré po tele rozvádzajú životodarnú tekutinu – krv. Zistíte, ako a prečo srdce bije a čo všetko ho môže ohrozovať.

Komiksové spracovanie seriálu, pod ktorý sa podpísal režisér a scenárista Albert Barillé (a dokonalú hudbu vytvoril Michal Legrand), prepísal Jean-Charles Gaudin, komiks nakreslil známy francúzsky umelec Minte a o slovenský preklad sa postarala Viktória Floreková.


Komiks Bol raz jeden život: Srdce si môžete kúpiť v Martinuse momentálne so zľavou 5 %, pre podrobnosti kliknite na tento link

E-komiks Bol raz jeden život: Srdce si môžete okamžite stiahnuť v Martinuse, pre podrobnosti kliknite na tento link


Podrobnosti o knihe

Bol raz jeden život: Srdce
Autor: Jean-Charles Gaudin
Kresba: Minte
Vydavateľstvo: Fragment
Rok vydania: 2020
Jazyk: slovenský
Preklad: Viktória Floreková
Počet strán: 48
Väzba: pevná
ISB: 9788056618028


1. októbra 2020
Fandom SK - PR
Zdroj informácií