Predstavujeme – Andy Weir: Posledná šanca

Posledná šanca

Začiatkom júna pristane na pultoch kníhkupectiev ďalšie kozmické dobrodružstvo spisovateľa Andyho Weira s názvom Posledná šanca. Kniha vychádza v slovenčine pod hlavickou vydavateľstva Lindeni.


Anotácia

Osamelý astronaut. Neuskutočniteľná misia. Spojenec, v akého nedúfal.

Ryland Grace je posledný preživší na zúfalej misii Posledná šanca – jeho neúspech bude mať za následok koniec ľudstva i planéty Zem. Lenže Ryland Grace si nepamätá ani vlastné meno, tobôž detaily misie. S každou novou spomienkou si uvedomuje nemožnú úlohu, ktorá pred ním stojí. Nachádza sa v malej vesmírnej lodi, ktorú skonštruovali svetové vesmírne agentúry v kooperácii so všetkými vládami na našej planéte, ako poslednú šancu ľudstva na prežitie.

Knihu Posledná šanca si môžete predobjednať napríklad v Martinuse momentálne so zľavou až 15 % (zľava platí do 3. 6. 2022), pre podrobnosti kliknite na tento link


Podrobnosti o knihe

Posledná šanca (orig. Project Hail Mary)
Autor: Andy Weir
Vydavateľstvo: Lindeni
Rok vydania: 2022
Jazyk: slovenský
Preklad: Patrick Frank
Počet strán: 472
Väzba: pevná
ISBN: 9788056625316


O autorovi

Andy Weir je americký spispovateľ a softwarový inžinier. Ako autor sa celostvetovo preslávil bestsellerom Marťan, ktorý bol sfilmovaný pod taktovkou Ridleyho Scotta. Písať začal keď mal dvadsať rokov a svoje diela publikoval na internete. Marťan bol jeho debutovým knižne vydaným románom. Žije v Kalifornii a takmer nikam necestuje, pretože trpí silnou fóbiou z lietania.


28. mája 2022
Fandom SK - PR
Zdroj informácií