Science fiction a fantasy časopis Fantázia: poviedky, recenzie, reportáže, správy

sci-fi, fantasy a horor

Súvisiaci článok: Náhľad v okne | Presun | RSS kanal Nové príspevky v tejto diskusii ako RSS kanál
Zobraziť príspevkov na stranu

Ďuro Červenák
21. 04. 2005 13:11

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
 [1] RE: Superskrat je lacná zábavka...

Áááále, neondi, Superstar bola náhodou celkom fajn. Profícky urobené, zábavné, čo by si chcel? :-)

Hm… Bavíme sa o SuperStar???

Asto
21. 04. 2005 13:03

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
 [2] Superskrat je lacná zábavka...

… za ťažké prachy.

Pôvodne som chcel napísať, že CGR bola milión krát prínostnejšia, ale to by som ju hlboko podcenil. (Ak nekonecne malé číslo, rozumej Superskrat, vynasobíme miliónom, stále dostaneme takmer nič).

CGR mala a má v slovenskej fantastike nezastupiteľné miesto. A možno práve preto, že bola hodnotná, jej výsledky nikdy neboli vyhlasované v priamom prenose.

Čo už, „shock must go on“ až do úplneho zblbnutia…

Ďuro Červenák
21. 04. 2005 13:00

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
 [3] RE: Superstar nebola lacna za...

Jasné, bola to drahá zábavka. :-)))

bugo
21. 04. 2005 12:08

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
 [4] Superstar nebola lacna za...

Superstar nebola lacna zabavka.

Ďuro Červenák
21. 04. 2005 09:39

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
 [5] RE: Co cakat od STB-aka?

Júúúúúúúúúúúú­úúúúúúúúúj!!! :-))))))

roger
21. 04. 2005 07:57

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
 [6] RE: Co cakat od STB-aka?

ach jo. tieto spisy su dalsou lacnou zabavkou, ktoru nam po Superstar, Mojsejovcoch a Babe za milion ponukaju. Navrhujem nesadnut im na to. Mne je za CGR napriek vsetkemu, co som v zbornikoch o sebe a Fantazii cital, smutno.
Ale ako Velky Majster pise, Neco konci, neco… Pisete do Ceny Fantazie? A ozaj, viete, ze Stevo Huslica s Niekedy (skoro som napisal Nikdykde :)))) skoncil celkom dobre v Knihe roka 2004?

Agent Kovač alias Kurz
20. 04. 2005 16:23

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
 [7] Co cakat od STB-aka?

O. Herec s STBackym cislom 27 445 uz snad vyplakaval celkom vsade ako mu Fantazia chudacikovi ublizila. Pravda je vsak taka, ze ked uz nebolo na kom parazitovat a vyschli vsetky komousske kanaly, nebolo za co zbornik vydat, tak sa radsej zvalila vina na Fantaziu. Celu CGR postavil na nohy aj tak Srpon a keby ho ku koncu tzv. 10-rocnej tradicie nevykopol Herec so svojimi podsivackymi metodami, mozno by tu bola CGR doteraz. Teraz sa uz agent Kovac moze akurat tak vytrcat v CR, lebo tu so svojimi plagiatorskymi recami uz vela vody nenamuti…

Viliam Búr
20. 04. 2005 13:48

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
 [8] Víťazovi sláva, porazeným...

Víťazovi sláva, porazeným česť. Spomínajme na CGR s rešpektom – ono „NIČ“ fungovalo desať rokov a vytvorilo základy dnešnej slovenskej sci-fi scény.

Škoda, že články z Fantázie, najmä zo starších čísel, nie sú na internete – myslím, že by bolo po čase celkom zaujímavé uviesť pár liniek na články spomínajúce CGR. Ale, škoda sa v tom rýpať. Víťazovi sláva, porazeným česť.

miloš ferko, fujpocitac@pobox.
07. 04. 2005 16:59

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
 [9] Števo, nehnevaj sa, ale t...

Števo, nehnevaj sa, ale tento článok mi pripadá ako chodenie s krížom po prázdnom cintoríne.
Všetko, o čom píšeš BOLO a NIE JE – lebo nie je CGR. Vraj preto, že ju zničila „skupinka“ okolo Fantázie /teda i ja/. Medziným odporúčam do tvojej pozornosti článok v posledných minuloročných Dotykoch, v úvode ktorého sú vyhlásené výsledky CGR. Veľa kriku pre NIČ , ktoré už NEBUDE.

Inak som bol asi pred týždňom sa chopil myšlienky – čo tak skočiť do Revúcej, len tak, spraviť si stretnutie? No ale ak sa máme baviť o týchto hlúpostiach, tak radšej nie.

redaktor Martin
13. 08. 2002 14:07

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
 [10] RE: Workshop

Ja Sasenku v tomto uprimne obdivujem. Myslim, ze na nu moze byt SSAF skutocne hrdy (dufam, ze v tomto nikto nebude hladat ironiu).